Notifications
Clear all

Filtry do wody


Xmen
 Xmen
(@xmen)
Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 7
Topic starter  

witam serdecznie,
jakie polecacie filtry do wody?  Do tej pory znalazłam  https://aquamelior.pl/k/filtry-do-wody-wklady ale nie wiem jak z jakością, niestety nie znalazłam ich opinii. Możecie mi coś doradzić? Jakie filtry do wody wy stosujecie? 


Cytat
Topic Tags
Wlodek
(@wlodek)
Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 12
 

Polecam poczytać: https://www.rtvagd.net/filtry-wody/. Temat teraz popularny, bo zwracamy większą uwagę do jakości wody do picia i nie tylko.


OdpowiedzCytat
Janusz
(@janusz)
Użytkownik
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 13
 

Może zanim podejmiesz decyzję o zakupie filtra pomyślisz o badaniu wody. Ludzie bardzo często chcą polepszać coś co mają wystarczająco dobre. W większości regionów w Polsce woda w kranie jest dużo lepsza niż butelkowana. Łatwo to sprawdzić. Bierzesz próbkę wody i oddajesz do analizy w labotarorium takim jak to   https://hamilton.com.pl/oferta/badania-zywnosci-i-pasz/analiza-zywnosci/  . I może się okazać, że filtr jest zupełnie zbędny.


OdpowiedzCytat
Julia
(@julia)
Użytkownik
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 7
 

Oczywiście czysta woda, to podstawa. Ale przy niedużej cenie wody mineralnej jest ona z pewnością najlepszym wyborem. Warto przy tym zwrócić uwagę na skład tej wody, bo jak wiemy woda wodzie nierówna. Mineralna musi mieć odpowiednią zawartość składników mineralnych ( dobrą ma np. Piwniczanka  https://piwniczanka.pl/sklad-wody ) i ta woda jak dla mnie wydaje się najzdrowsza. Jeszcze do niedawna nie miało  dla mnie znaczenia jaką wodę piję, a w tej chwili już ma.


OdpowiedzCytat
Luka
 Luka
(@luka)
Member
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 6
 

Jasne, że taki uzdatniacz ma sens! Zwłaszcza, jesli Wasza rodzina jest dośc spora i dużo wody Wam schodzi Wink Trzebapmiętać tylko, że uzdatnianie wody samo w sobie jest lepsze od jej zmiękczania - sam się o tym najlepiej przekonałem. Zobacz sobie informacje na tej stronie, na pewno znajdziesz coś dla siebie  https://hydropath.pl/uzdatnianie-wody-w-domu/  Dla mnie w ogóle content, jaki tam zamieszczają bardzo się przydaje, tyle informacji w jednym miejscu? WOW!


OdpowiedzCytat
ola33
(@ola33)
Użytkownik
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 8
 

Hej! Wink Jeśli chodzi o profesjonalny i pewny w 100% sprzęt jestem pewna, że poradzi sobie Bluewater Cleone....Szwedzki produkt 10 lat gwarancji....jest po prostu perfekcyjny ! Zerknij sobie na tą stronke. Woda jest bardzo ważnym elementem mamy XXI w więc technika idzie do przodu to urządzenie zastąpi wszelakie plastiki, mniej noszenia, mniej smieci przed domem same pozytywy, koleżanka, które tam pracuje doradzi ja mam to z ich firmy i mega się ciesze. Dzieciakom zawsze kupuje koncentraty coli więc oprocz produkowania mineralnej wody z kranu moge zrobic własną coca cole ! Laughing Numer do  koleżanki 510 189 899  https://najlepszefiltry.pl/bluewater-cleone <----- tutaj ten magiczny sprzęcik moja Cleonka


OdpowiedzCytat
Bianka
(@bianka)
Użytkownik
Dołączył: 4 lata temu
Posty: 8
 

@ola33

Dodawanie do filtrowanej wody koncentratów coli to psucie wody - lepij dodać jakiś sok owocowy


OdpowiedzCytat
Zuzka32
(@zuzka32)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 2
 

To w ogóle jest bardziej złożony temat. Właśnie dlatego uważam, że powinniście w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, co będzie dla Was najbardziej odpowiednie. Z całą pewnością powinniście zwrócić uwage na to, że obok zbiornika mogą pojawić się w sporej ilości komary i kleszcze. Wiadomo, że dla człowieka pomogą takie spraye jak https://allegro.pl/produkt/spray-na-komary-i-kleszcze-bros-90ml-44b94e47-bc8d-4b7c-83d5-a9887ceaaa96" }" data-sheets-userformat="{"2"1}" data-sheets-hyperlink="https://allegro.pl/produkt/spray-na-komary-i-kleszcze-bros-90ml-44b94e47-bc8d-4b7c-83d5-a9887ceaaa96" data-sheets-hyperlinkruns="[null,0," https://allegro.pl/produkt/spray-na-komary-i-kleszcze-bros-90ml-44b94e47-bc8d-4b7c-83d5-a9887ceaaa96" ]"> https://allegro.pl/produkt/spray-na-komary-i-kleszcze-bros-90ml-44b94e47-bc8d-4b7c-83d5-a9887ceaaa96 przy czym żeby te owady nie wpłynęły negatywnie na stan wody. Koniecznie przemyślcie to dobrze. 


OdpowiedzCytat
Andzejoxmixx
(@andzejoxmixx)
Użytkownik
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 4
 

A jakie filtry Cię interesują? ponieważ są różne rodzaje, więc trzeba to sprecyzować!

 

----------------

Wejdź tu krem na rozszerzone pory i sprawdź świetny krem!


OdpowiedzCytat
megi17
(@megi17)
Użytkownik
Dołączył: 7 miesięcy temu
Posty: 3
 

Oj jeżeli chodzi o temat filtrów do wody to można by rozmawiać godzinami. Ja też przez jakiś czas ich używałam, ale po kilku miesiącach zauważyłam że wieczorami w moim dzbanku filtrującym zbierają się małe robaczki, z wyglądu przypominające rybiki. Nieraz spotykałam się z nimi w łazience, ale ta sytuacja szczerze mnie przeraziła... 😐 Myślicie, że to mogą być one? Próbowałam zrobić research wokół tematu i trafiłam na stronę pewnej firmy, która zawodowo zajmuje się zwalczaniem rybików. Oferują oni zabieg dezynsekcji, który podobno pomaga w pozbyciu się ich. Czy ktoś z Was może korzystał z ich usług? 😉  https://abaddd.pl/identyfikacja-owada/zwalczanie-rybikow


OdpowiedzCytat
brzez
(@brzez)
Użytkownik
Dołączył: 6 miesięcy temu
Posty: 6
 

Mam u siebie od takiej czeskiej firmy aquqphor czy jakos tak w nazwie. Mają systemy od takich prostych prawie jak brita po całe stacje uzdatniania. Można sobie wybrać kilka rozwiązań. 


OdpowiedzCytat
KasienkaM
(@kasienkam)
Użytkownik
Dołączył: 2 miesiące temu
Posty: 2
 

Hejka 😉 Ja mam taki dzbanek z filtrem. Mam też osobno butelki również z filtrem. 


OdpowiedzCytat
Share: