Hej, szukam jakiego...
 
Notifications
Clear all

Hej, szukam jakiegoś pomysłu na biznes


miki789
(@miki789)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 118
Topic starter  

Hej, szukam jakiegoś pomysłu na biznes, firma remontowa straciła obecnie rację bytu, ze zleceniami różnie, z pracownikami przy pandemii również różnie bywa. Zostałbym chętnie jakoś w takiej branży albo pokrewnej, ale najlepiej jakby człowiek pracował sam, ewentualnie we 2 -3 osoby maksymalnie to może jak będzie się tylko od siebie uzależnionym to będzie lepiej.


Cytat
Janek14
(@janek14)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 149
 

Technologia oczyszczania sodą będzie moim zdaniem wypierać klasyczne piaskowanie. SodaBlast Systems ma świetne maszyny, które pozwolą efektywnie czyścić różnorakie powierzchnie. Poza sprzedażą szkolą także w użytkowaniu więc z tego również warto będzie skorzystać. Maszyna jest świetnym pomysłem na biznes ( https://www.sodablastsystems.pl/twojbiznes/ ).


OdpowiedzCytat
danielos
(@danielos)
Użytkownik
Dołączył: 8 miesięcy temu
Posty: 1
 

Jak już znajdziesz pomysł na biznes to konieczne będzie zapewne promowanie go m.in. za pomocą email marketingu lub kampanii sms, tutaj jest ciekawy artykuł https://bazamaili.pl/czy-nadal-warto-korzystac-z-e-mail-marketingu


OdpowiedzCytat
gabi23
(@gabi23)
Użytkownik
Dołączył: 4 miesiące temu
Posty: 12
 

Musisz się dobrze czuć w danej branży i tematyce. Otworzyć firmę możesz w 5 minut, ale utrzymać ją i rozwinąć to inna kwestia. 


OdpowiedzCytat
Grabitu
(@grabitu)
Użytkownik
Dołączył: 2 miesiące temu
Posty: 1
 

to prawda 🙂 


OdpowiedzCytat
appie
(@appie)
Użytkownik
Dołączył: 1 miesiąc temu
Posty: 3
 

Może firma sprzątająca?


OdpowiedzCytat
Share: