Jak podchodziliście...
 
Notifications
Clear all

Jak podchodziliście do zakupu drzwi


Janek14
(@janek14)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 149
Topic starter  

Jak podchodziliście do zakupu drzwi przy wykończeniu nieruchomości i jak najlepiej właśnie dopasować drzwi do ogólnego stylu aranżacji? Wszystkie wskazówki ogólnie mile widziane, razem z poleceniami konkretnych modeli drzwi, które macie u siebie. Nie zaszkodzi, bo jednak w branży ciężko o przegląd wszystkiego.


Cytat
miki789
(@miki789)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 118
 

Masz też u nich http://www.meblerevia.com/oferty/drzwi-debowe-zewnetrzne.html nowoczesne połączenia w drzwiach drewnianych, z ciekawymi przejściami. U mnie poszedł montaż na zewnątrz, żeby trochę zaoszczędzić metrażu wewnątrz mieszkania. Masz tutaj katalog drzwi zewnętrznych oraz wewnętrznych, moim zdaniem prostych w utrzymaniu. Dobrze wykończone zawiasy, drzwi płynnie chodzą, a co ciekawe samodzielnie transportują zamówienie, żeby przypadkiem drzwi nie uszkodzić, więc to dla mnie była ważna zaleta.


OdpowiedzCytat
anaka
(@anaka)
Użytkownik
Dołączył: 5 miesięcy temu
Posty: 2
 

Ogólnie to trzeba patrzeć nie tylko na wygląd, ale też jakość i trwałość jest bardzo ważna.


OdpowiedzCytat
kuba55
(@kuba55)
Użytkownik
Dołączył: 3 miesiące temu
Posty: 20
 

Jeśli mówimy o drzwiach zewnętrznych to tutaj celowałem w wyższą półkę i zamawiałem je w Aluhaus. Aluminiowe drzwi zewnętrzne moim zdaniem najlepszy możliwy wybór. Z kolei w przypadku drzwi wewnętrznych wybraliśmy taki marketowy model, ale jesteśmy z nich zadowoleni, bo nie potrzebowaliśmy niczego lepszego do wnętrza domu. 


OdpowiedzCytat
gabi23
(@gabi23)
Użytkownik
Dołączył: 3 miesiące temu
Posty: 12
 

Znam producenta co kolega wyżej poleca i również rekomenduję, jak ktoś szuka drzwi aluminiowych do domu. Jeśli chodzi o podejście to tutaj powinniśmy myśleć, że to mają być odporne, szczelne drzwi na lata. Lepiej wybrać coś z wyższej pólki 😉 


OdpowiedzCytat
Share: