System kontroli dos...
 
Notifications
Clear all

System kontroli dostępu  


Fermel
(@fermel)
Użytkownik
Dołączył: 6 miesięcy temu
Posty: 63
Topic starter  

Interesuje mnie system kontroli dostepu z magnetycznymi kartami ze zdjeciem, przyjaznym software pozwalajacym przede wszystkim na:
- identyfikacje czasu i miejsca uzycia karty, zarowno przegladajac wg. kryterium uzytownika, jak i dowolnego miejca w systemie.
- mozliwosc wyrobienia karty tymczasowj w przypadku, gdy pracownik karty zapomni, ale z odnotowaniem tego w systemie.
- mozliwosc latwej i grupowej edycji dostepu do poszczegolnych miejsc jak w punkcie pierwszym- zarowno wychodzac od uzytkownika jak i od miejsca (by np. zablokowac dostep do pomiesczenia wszystkim uzytkownikom natychmiast).
Co do integracji z CCTV wystarczylby ten sam zegar.
Pracowalem z dwoma systemami Plan 640 i WinXS (sofware uzywany do kart NEDAP)
Jakich systemow tego typu uzywa sie w Polsce? Kto jest przedstawicielem i jaki jest wybor? Bylbym zainteresowany namiarami na strony i oferte.


Cytat
tel
 tel
(@tel)
Użytkownik
Dołączył: 6 miesięcy temu
Posty: 62
 

Ze swojej strony polecam kontakt z firma ASD:

https://www.asd.pl/systemy-kontroli-dostepu - obecnie firma oferuje nowoczesne systemy kontroli dostępu. Powinni spełnić Twoje oczekiwania (oczywiście dużo tutaj również zależy od budżetu jaki posiadasz, wiadomo, ze nowoczesne rozwiazania wymagają czasami o wiele wyższego budżetu). 

Ze swojej strony polecam równiez zainwestować w dobry system alarmowy dla firmy dla dodatkowego zabezpieczenia. Współczesne systemy alarmowe oferują laczność bezprzewodową, tak wiec nie będziesz musiął prowadzić kabli (wymagane jest jedynie okresowe sprawdzanie baterii). 


OdpowiedzCytat
Share: