Ocieplanie pianą PU...
 
Notifications
Clear all

Ocieplanie pianą PUREX


budomat
(@budomat)
Użytkownik
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 1
Topic starter  

Piana PUREX, której używamy do ocieplania poddaszy posiada bardzo niską wartość współczynnika przewodzenia ciepła (0,097-0,038). Ze względu na rodzaj aplikacji (natrysk) stosunkowo łatwo ją wykonać w trudno dostępnych miejscach. 

Piana ta nie posiada żadnych mostków termicznych ani spoin, a dzięki małemu ciężarowi izolacja ta jest samonośna. Ocieplanie pianą to gwarancja do 25 lat jeśli mówimy o trwałości i niezmienności warstwy. Istnieje wiele więcej zalet potwierdzonych przez atesty, do których zaliczamy dźwiękochłonność, dbałość o środowisko. Piana ta jest również samooddychająca i samogasnąca klasy E. Każda partia piany oddana do sprzedaży badana jest pod wzlędem gęstości.

Sprzęt GRACO, na którym pracujemy jest sprzętem marki renomowanej na rynku, dodatkowo posiadamy własny generator prądu, na wypadek gdyby na budowie zasilanie było nie wystarczające.

Jeśli podane jest zbyt mało szczegółów zapraszam do kontaktu.

Maciej- 502 90 60 50

 

 


Cytat
brzez
(@brzez)
Użytkownik
Dołączył: 6 miesięcy temu
Posty: 6
 

Znajomy ma dom w szkielecie ocieplony pianką. I to od wielu lat. Bardzo fajne rozwiązanie. Parametrami to dużo lepsze niż inne rozwiązania. No i dużo większa szczelność.


OdpowiedzCytat
patrykjasinski
(@patrykjasinski)
Użytkownik
Dołączył: 3 miesiące temu
Posty: 2
 

Ile kosztuje takie ocieplenie? to się liczy od metra?


OdpowiedzCytat
werka_2
(@werka_2)
Użytkownik
Dołączył: 1 miesiąc temu
Posty: 3
 

Jesteśmy zainteresowani z chłopakiem właśnie ociepleniem naszego domku całorocznego do 35m2 pianą PUREX. Chciałabym poznać opinie i jak to się ma cenowo?

Z góry dzięki za wszelkie informacje 🙂 


OdpowiedzCytat
Share: