Ekspres do kawy do ...
 
Notifications
Clear all

Ekspres do kawy do biura


Fermel
(@fermel)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 138
Topic starter  

Czym kierować się wybierająć ekspres do kawy do biura? Lepszy jest na kapsułki czy może automatyczny? Jakie macie doświadczenia? 


Cytat
tel
 tel
(@tel)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 137
 

No to tak.
Używałam wszystkich rodzajów.
Kapsułkowe są najprostsze, tanie (na start) i masz masę opcji - bo ogranicza cię tylko to, jakie kapsułki sobie kupisz.
Jednak same kapsułki są drogie i nieekologiczne. Można kupić kapsułki wielorazowego użytku i samemu mieszać kawę, ale to trochę zabija całą prostotę i pozytywy używania kapsułkowego.
Kapsułki są drogie. Jeśli pijesz kawę codziennie lub częściej to taki kapsułkowy wyjdzie ci najdrożej ze wszystkich dostępnych.
Kolbowe, nieco droższe od kapsułkowych. Ogranicza cię mocno wysokość ekspresu, większość z tańszych mieści tylko małe filiżanki i robi głównie espresso. Ja osobiście teraz korzystam z takiego, z wyboru 🙂 Plusy takie, że zajmują mało miejsca w porównaniu do ciśnieniowych, nie są drogie i serwis też wychodzi tanio. Banalnie proste w myciu, obsługa łatwa. Proste i logiczne.
Ciśnieniowe-automaty to już sporo elektroniki. Wysoka cena, drogie serwisowanie. Bardzo dużo może się w nich popsuć. Ilość funkcji mocno ma wpływ na cenę. Zajmują bardzo dużo miejsca. Ale to też duża wygoda, bo sam za ciebie kawę zmieli, sam spieni mleko, sam ci zrobi idealne latte czy moccacino czy co sobie wymarzysz.

Najlepiej skontaktuj się z firmą: https://www.tchibo-coffeeservice.pl/rozwiazania-dla-biznesu/modele-finansowania/ Firma oferuje profesjonalne ekspresy do kawy. Powinni Ci na miejscu doradzić odpowiednie urządzenie. Które spełni Twoje oczekiwania. 


OdpowiedzCytat
Share: