Polecana firma foto...
 
Notifications
Clear all

Polecana firma fotowoltaiczna


wiki13
(@wiki13)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 104
Topic starter  

Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie firmy fotowoltaicznej SPR-Polska. Chciałabym skorzystać z ich usług, ponieważ zostali mi poleceni przez rodzinę, ale wolałabym usłyszeć opinię jeszcze od kogoś innego. U moich rodziców montaż przebiegł bardzo sprawnie, a panele dopasowano idealnie do płaskiego dachu. Czy macie jakieś doświadczenia z tą firmą i możecie ją polecić?


Cytat
domi.nika
(@domi-nika)
Użytkownik
Dołączył: 7 miesięcy temu
Posty: 119
 

Mogę polecić Ci firmę fotowoltaiczną

 

 

 

_______________

https://fotowoltaika-szczecin.net.pl/


OdpowiedzCytat
ArkaSok
(@arkasok)
Użytkownik
Dołączył: 6 miesięcy temu
Posty: 5
 

U mnie właśnie montuje się (jestem w trakcie budowy domu 🙂 ) taka instalacja na dachu. Wybrałem Hymona. Jakoś bardziej do mnie przemawia wielkość firmy. Chyba czuję się bardziej pewnie, że nagle nie zniknie. Teraz jest moda na panele i bardzo dużo firm powstało. Małych, nowych. Pytanie czy za 2-3 lata jeszcze będą istnieć. A takie duże to raczej tak.


OdpowiedzCytat
AdamNowakowski123
(@adamnowakowski123)
Użytkownik
Dołączył: 3 miesiące temu
Posty: 2
 

Mogę polecić firmę skomat z Krakowa. Zostali mi poleceni przez mojego znajomego. Zadzwoniłem do nich i umówiłem się na audyt. W niedługim czasie zaproponowali mi kilka rozwiązań instalacji fotowoltaicznych dostosowanych dla połaci mojego dachu i regionu gdzie jest mój dom. Zaproponowali mi również złożenie wniosku o dofinansowanie i powiedzieli mi o możliwości odliczenia fotowoltaiki jako ulgi termomodernizacyjnej przy rozliczeniu rocznym. 


OdpowiedzCytat
Share: