Może ktoś z Was rob...
 
Notifications
Clear all

Może ktoś z Was robił w ostatnim czasie instalacje fotowoltaiczną


Maciuszek87
(@maciuszek87)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 72
Topic starter  

Może ktoś z Was robił w ostatnim czasie instalacje fotowoltaiczną i może podpowiedzieć jakąś firmę, która się tym zajmuje i można oczekiwać, że zrobi to na dobrym poziomie. Szukam kogoś kto będzie w stanie taką instalacje zaprojektować a potem zajmie się jej wykonaniem.


Cytat
kasiaa.pp
(@kasiaa-pp)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 9
 

W moim przypadku była to firma pvprojekt.com - jestem bardzo zadowolona z ich usług oraz całościowego wykonania instalacji. Polecam!


OdpowiedzCytat
Janek14
(@janek14)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 149
 

W sumie dość długo szukałem kogoś do wykonania takiej instalacji i mogę polecić firmę Green Energa ( https://www.greenenerga.com ) Miałem zapotrzebowanie na energię do trzech firmowych budynków z ich pomocą udało się dopasować ilość paneli i teraz wszystko ładnie funkcjonuje. Polecam, firma dobrze zorganizowana z grupą pomocnych pracowników, na których faktycznie można liczyć.


OdpowiedzCytat
miki789
(@miki789)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 118
 

Postanowiłem wstawić w domu panele fotowoltaiczne, żeby dzieciom przekazać. Wziąłem kredyt celowy i zamówiłem certyfikowany montaż, wszystkie elementy, wycenę w jednym miejscu, czyli https://energiasol.pl/fotowoltaika/ . Pod względem kosztów to się wszystko spina. Wycena mi uświadomiła pewne kwestie. Zadałem im mnóstwo pytań dotyczących zarządzania instalacją, poprosiłem o kilka porównań i wszystko ogarnęli. Szczególnie jestem zadowolony z kontaktu z panem Arkadiuszem.

 


OdpowiedzCytat
agat
 agat
(@agat)
Użytkownik
Dołączył: 1 miesiąc temu
Posty: 6
 
Jeśli szukasz profesjonalnej firmy, która zajmuje się montazem paneli fotowoltaicznych to zachęcam Cię żebyś skontaktował się z firmą polenergia fotowoltaika, oni mają wiele lat doświadczenia i z tego co wiem całkiem atrakcyjne ceny.

OdpowiedzCytat
Share: