Dobra firma od inst...
 
Notifications
Clear all

Dobra firma od instalacji fortowoltaicznej


Maciuszek87
(@maciuszek87)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 70
Topic starter  

Jeśli możecie polecić jakąś sensowną firmę, która zajmuje się montażem instalacji fotowoltaicznych to proszę podajcie jakąś propozycje . Zależy mi przede wszystkim na dobrym terminie więc jeśli macie jakąś firmę, która będzie mogła się sprawnie zająć tematem to dajcie znać. Oczywiście jakość wykonania też będzie miała znaczenie.


Cytat
Janek14
(@janek14)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 149
 

Oferta jeśli chodzi o firmę www.easysun.pl wypada bardzo pozytywnie i faktycznie można będzie liczyć na ich propozycje. Wykonanie instalacji profesjonalne, poza tym duże doświadczenie po ich stronie jeśli chodzi o takie instalacje więć można liczyć na porady z ich strony.


OdpowiedzCytat
wiki13
(@wiki13)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 104
 

Ja polecam SPR Polska. Są bardzo dyspozycyjni i podchodzą do tematu naprawdę profesjonalnie.


OdpowiedzCytat
kasiaa.pp
(@kasiaa-pp)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 9
 

jak zależy Ci na solidnej ekipie to skontaktuj się z firmą PV Projekt. Mają już kilka lat doświadczenia w branży i działają tylko na najlepszych komponentach m.in. systemy solaredge


OdpowiedzCytat
Weronika11
(@weronika11)
Użytkownik
Dołączył: 12 miesięcy temu
Posty: 12
 

Dzień dobry. Ja ze swojej strony chciałabym polecić firmę SPR-Polska. Kiedy zdecydowałam się na zainwestowanie w energię słoneczną nie miałam kompletnie pojęcia od czego i jak zacząć, a dzięki pracownikom tej firmy wszystko okazało się łatwe, a nawet przyjemne. Montaż zajął dosłownie kilka dni. Sprzęt, jaki mi zamontowano działa bez zarzutu już któryś rok i nawet w przypadku wymiany na pewno zdecydowałabym się powtórnie na tę firmę.


OdpowiedzCytat
toska
(@toska)
Użytkownik
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 23
 

Hej, ja polecam Wam firmę AS Energy - to jest hurtownia fotowoltaiczna znajdziecie u niej panele fotowoltaiczne i produkty uzupełniające do nich np. konstrukcje pod panele fotowoltaiczne od czołowych producentów - np. SharpJinko Solar, Solis.

This post was modified 5 miesięcy temu by toska

OdpowiedzCytat
Weronika11
(@weronika11)
Użytkownik
Dołączył: 12 miesięcy temu
Posty: 12
 

Ja bardzo polecam firmę SPR-Polska. Są niezwykle fachowi i zrobili to naprawdę starannie i porządnie.


OdpowiedzCytat
toska
(@toska)
Użytkownik
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 23
 

Witam, jeśli chodzi o [url= https://asenergy.pl/panele-fotowoltaiczne/ ]panele fotowoltaiczne monokrystaliczne[/url] to mogę polecić jedną firmę, jestem zadowolona z ich pracy oraz [url= https://asenergy.pl/ ]instalacji fotowoltaicznej[/url] którą dla mnie wykonali. Ważny przed montażem jest jednak solidny audyt i fachowe doradztwo, na co mogłam liczyć z ich strony. Ponadto jako [url=https://asenergy.pl/jinko-solar/" }" data-sheets-userformat="{"2"0}" data-sheets-hyperlink="https://asenergy.pl/jinko-solar/"> https://asenergy.pl/jinko-solar/ ]producent fotowoltaiczny[/url] mają sporą wiedzę i oferują także [url= https://asenergy.pl/inwertery/ ]inwertery solarne[/url] oraz [url= https://asenergy.pl/panele-fotowoltaiczne/ ]moduły fotowoltaiczne[/url] warto się z nimi skontaktować bo są na prawdę solidni.


OdpowiedzCytat
Share: