Czy ktoś z Was ma j...
 
Notifications
Clear all

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z panelami fotowoltaicznymi?  


Janek14
(@janek14)
Użytkownik
Dołączył: 5 miesięcy temu
Posty: 51
Topic starter  

Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenie z panelami fotowoltaicznymi? Jesteście w stanie zaproponować jakieś sensowne rozwiązania, po które warto będzie sięgnąć? Jak znacie jakąś firmę, która się panelami zajmuje to możecie podpowiedzieć z kim się skontaktować, by u siebie takie dobre rozwiązania zastosować.


Cytat
Fijal78
(@fijal78)
Użytkownik
Dołączył: 4 miesiące temu
Posty: 2
 

Dobrą opcją są panele jakie znaleźć można na stronie http://www.brymorex.eu/442/panele-fotowoltaiczne – bardzo dobre panele Infinity, które oparte są o ogniwa PERC w opcji Full Black. U mnie się świetnie sprawują, a w stosunku do konkurencji były znacznie tańsze więc pod tym kątem ta marka zdecydowanie się wyróżnia.


OdpowiedzCytat
Maciuszek87
(@maciuszek87)
Użytkownik
Dołączył: 6 miesięcy temu
Posty: 24
 

Z mojego doświadczenia mogę podpowiedzieć, że panele proponowane przez Brymorex będą dobrą propozycją. Budowałem dom w nowoczesnym stylu i zależało mi dość mocno na tym, by panele estetycznie się w ten dom dobrze wpisały i dlatego właśnie ta opcja dla mnie była atrakcyjna bo panele są faktycznie dobrej jakości, moc mają odpowiednią dla mnie i jednocześnie właśnie od strony estetycznej dobrze wpisały się w mój budynek więc pod tym kątem na pewno sensowny wybór.


OdpowiedzCytat
damiano
(@damiano)
Użytkownik
Dołączył: 5 miesięcy temu
Posty: 5
 

Sprawdź firmę PV Projekt, która zajmuje się doborem paneli fotowoltaicznych i wszystkich pozostałych i niezbędnych elementów, a także ich solidnym montażem

This post was modified 3 miesiące temu by damiano

OdpowiedzCytat
Share: