ubrania na wisząco ...
 
Notifications
Clear all

ubrania na wisząco czy złożone w kostkę?


sofia
(@sofia)
Użytkownik
Dołączył: 5 miesięcy temu
Posty: 3
Topic starter  

Albo inaczej: wieszak, czy półka w szafie. Gdzie lepiej trzymać ubrania, jeśli zależy mi na utrzymaniu ich stanu (i wyglądu) przez długi czas?

Od jakiegoś czasu mogę sobie pozwolić na więcej, kupić coś markowego. Wcześniej ubrania zużywało się do maksimum, ale teraz wypadałoby się o nie lepiej zatroszczyć. A pomysłów na urządzenie garderoby jest sporo. I stąd to pytanie: lepiej stawiać stosiki na półkę, a może każdą sztukę wieszać na osobnym wieszaku?


Cytat
ilonakaminska80
(@ilonakaminska80)
Użytkownik
Dołączył: 12 miesięcy temu
Posty: 29
 

powiem tak. Mam szafę w której wiszą wszystkie ubrania, ale mam też szafę w której ubrania są poskładane. I powiem szczerze, że wole jak ubrania wiszą - nie muszę ich wtedy prasować przed założeniem. Jedynym minusem jest to że mogą się zakurzyć.

Podrzucę Ci jeszcze ciekawy wpis na temat szaf 😉

https://blog.mirjan24.pl/szafa-do-salonu


OdpowiedzCytat
sofia
(@sofia)
Użytkownik
Dołączył: 5 miesięcy temu
Posty: 3
Topic starter  

Dzięki Ilona, ale do salonu to nowa szafa mi nie wejdzie. To musi być taka do sypialni.

Czyli teraz poszukać takiej z komorami na wieszaki - a potem do sklepu na uzupełnienie garderoby 😀 Ostatnio parę rzeczy z https://royal-shop.pl/odziez-meska/swetry-meskie/tommy-hilfiger  wpadło mi w oko. Chyba je sobie zafunduję, jak po zakupie szafy zostanie dość $$$ 🤩 


OdpowiedzCytat
Dombrowolski
(@dombrowolski)
Dombrowolski
Dołączył: 2 miesiące temu
Posty: 9
 

To wszystko zależy tak na prawdę od rodzaju tkaniny z jakiej są wykonane ubrania. Jedne będą się nadawały do powieszenia na wieszaku, inne zniszczą się i porozciągają. Z praktycznego punktu widzenia wieszaki są zdecydowanie lepszą opcją - wszystko mamy pod ręką i nie musimy przewalać stosu ciuchów w poszukiwaniu danej rzeczy. Może warto postawić na szafę, która będzie zawierała w sobie zarówno miejsce na wieszaki, jak i półki na których można ułożyć poskładane ubrania?


OdpowiedzCytat
Share: