Projekt kuchni - gd...
 
Notifications
Clear all

Projekt kuchni - gdzie i komu? :)


wiki13
(@wiki13)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 104
Topic starter  

Dzień dobry! Od jakiegoś czasu myślę o zmianach w kuchni. Siostra zleciła projekt kuchni pracowni architektonicznej Architetto z Warszawy i jest zachwycona ich pracą. Gdy usłyszała o moich planach, od razu mi ich poleciła i obiecała profesjonalizm. A co Państwo sądzą o korzystaniu z usług architekta? Czy ktoś z Państwa zna Architetto i mógłby się wypowiedzieć? Dziękuję i pozdrawiam 🙂


Cytat
ArkaSok
(@arkasok)
Użytkownik
Dołączył: 6 miesięcy temu
Posty: 5
 

Dla mnie to dopiero przyszłość. Może skorzystam z namiarów. Najważniejsze by sama kuchnia była praktyczna. Projekt to jedno, co to gwarantuje. Inna sprawa to sprzęt który tam będzie. Obecnie w mieszkaniu mam np. płytę gazową Solgazu, ale starszy model Optimex czy jakos tak. Fajny gadżet, który u nas się sprawdzał przez lata, choć opinie bywały różne. W nowych chcemy miec takie same rozwiązanie, ale chyba zdecydujemy się na nowszą linię. Innova oferuje zupełnie inne wrażenia i możliwości. Byliśmy w ich salonie (showroom?) koło firmy i na żywo widziałem jak to działa.


OdpowiedzCytat
agness
(@agness)
Użytkownik
Dołączył: 3 miesiące temu
Posty: 5
 

Zastanawiam się czy nie warto byłoby samodzielnie kuchnię zaprojektować. Spore wyzwanie ale wiem, że w pomieszczeniu urządzonym totalnie po swojemu czułabym się najlepiej.


OdpowiedzCytat
Share: