Jak wykonać skutecz...
 
Notifications
Clear all

Jak wykonać skuteczną hydroizolację budynku?


Julia
(@julia)
Użytkownik
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 7
Topic starter  

Szukam przepisu jak dobrze wykonać hydroizolację budynku.


Cytat
Izolacje
(@izolacje)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 2
 

Polecamy nowy poradnik Macieja Rokiela o hydroizolacjach fundamentów. Jakie są przykłady i skutki typowych błędów popełnianych przy hydroizolacji budynków?
 .www.izolacje.com.pl/artykul/id1390,hydroizolacje-podziemnych-czesci-budynkow-i-budowli


OdpowiedzCytat
Xmen
 Xmen
(@xmen)
Member
Dołączył: 3 lata temu
Posty: 7
 

Warto dodać, że podczas wykonywania takiej izolacji najlepiej jest już przygotować grunt pod montaż odwodnienia liniowego. Tak, aby w przyszłości już całkowicie zabezpieczyć się przed skutkami niepożądanej wody.


OdpowiedzCytat
Mich4s
(@mich4s)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 2
 

Hydroizolacja to nie danie żeby szukać przepisu. Jeśli zależy Ci na porządnie wykonanej hydroizolacji należy zwrócić się do profesjonalnej firmy, która się tym zajmuje. Korzystając z usług fachowców, że hydroizolacja zostanie zrobiona rzetelnie i dokładnie. Z własnego doświadczenia mogę Ci polecić firmę Bud-Prajs, która zajmowała się hydroizolacją fundamentów w moim domu. Miałem problem z wodą w piwnicy, dlatego zdecydowałem się na hydroizolację. Panowie swoją pracę wykonali solidnie i dokładnie, ponieważ od czasów zakończonej pracy wyeliminowałem problem zacieków po ścianach z piwnicy. Jestem zadowolony z pracy tej ekipy i spokojnie mogę ich polecić -  https://budprajs.krakow.pl/hydroizolacja/ . Są gwarancją dobrze wykonanej hydroizolacji.


OdpowiedzCytat
Share: