Wesele w 2021
 
Notifications
Clear all

Wesele w 2021


Martens
(@martens)
Użytkownik
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 5
Topic starter  

Witam

Macie może jakieś sprawdzone wskazówki co do organizacji wesela w tym roku? 🙂

Pozdrawiam


Cytat
Madzia89
(@madzia89)
Użytkownik
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 3
 

Fajnie, że nawet takie tematy są poruszane na forum. W sumie przez ostatni rok wiele się pozmieniało w tej kwestii jeśli chodzi o przepisy sanitarne. Na ten moment można bez większego problemu działać. Wszystko będzie oczywiście sprowadzało się do ustalenia optymalnej liczby gości. Odnosze takie wrażenie, że pary rezygnują z ogromnych wesel. Nie ma się co dziwić ponieważ mogą to być spore koszta, jakie w rzeczywistości się nie zwrócą. A przecież fajnie jakby dało się zainwestować trochę grosza we wspólną przyszłość. Jeśli chodzi o wybór sali to kluczowa będzie lokalizacja tak by wszyscy goście trafili na nią bez problemu. Warto zwrócić uwagę także na parkiet bo bez niego nie ma mowy o udanej zabawie. W kontekście wyboru oprawy muzycznej, wygrywają zespoły weselne gliwice oferujące muzykę graną na żywo. Oferty znajdziemy w takich serwisach jak - https://www.weselezklasa.pl/oprawa-muzyczna,51/zespoly-weselne,52/gliwice/ Zaoszczędzi nam to wiele czasu, a przy okazji dowiemy się co myślą inni klienci na temat danego zespołu 🙂


OdpowiedzCytat
Dominik46
(@dominik46)
Użytkownik
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 6
 

Cześć! Moja córka właśnie wychodzi za mąż i w związku z tym chcielibyśmy jej z żoną pomóc w organizacji przyjęcia weselnego. Zastanawialiśmy się nad fotobudka na wesele kielce Kuzynka powiedziała nam o https://nozzeevent.pl/fotobudka/ . Korzystał ktoś z ich usług? 

This post was modified 12 miesięcy temu 2 times by Dominik46

OdpowiedzCytat
Dombrowolski
(@dombrowolski)
Dombrowolski
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 31
 

Ja polecam skorzystać z oferty firm eventowych, bo nie warto sobie zawracać głowy. Taką firmę znalazłem na https://www.google.hu/url?q=https://otherlife.pl/" }" data-sheets-userformat="{"2"0}" data-sheets-hyperlink="https://www.google.hu/url?q= https://otherlife.pl /">https://otherlife.pl /" target="_blank" rel="noopener"> https://www.google.hu/url?q=https://otherlife.pl/ i była to najlepsza decyzja z możliwych.


OdpowiedzCytat
Share: