Audytor Instalacji ...

Notifications
Clear all

Audytor Instalacji Fotowoltaicznych

michal.fgenergy
(@michal-fgenergy)
Użytkownik
Dołączył: 3 miesiące temu
Posty: 3
Topic starter
  • OFERTA PRACY DLA AUDYTORA INSTALACJI FOTOWOLTAICZNYCH

    FG Energy to firma, której celem jest kompleksowa obsługa klientów w zakresie sprzedaży i wykonania instalacji fotowoltaicznych dla klientów indywidualnych, biznesowego oraz gospodarstw.

    Jesteśmy prężnie działającą firmą w całym kraju. Posiadamy własne Call Center (ponad 700 osób). Wykonujemy ponad 500 instalacji miesięcznie z terminem realizacji 14 dni. Pracujemy na komponentach najwyższej klasy.

    Jednak nie stoimy w miejscu i cały czas rozszerzamy nasz obszar sprzedaży partnerskiej

    W związku z powyższym chcielibyśmy zaprosić Państwa do współpracy.

    Obowiązki:

    przeprowadzanie audytów instalacji fotowoltaicznych,

    przygotowywanie dokumentacji poaudytowej,

    dbanie o jakość i terminowość realizacji prac,

    wykonywanie drobnych serwisów w trakcie wizyty u klienta,

    szkolenie i weryfikacja pracy firm instalacyjnych,

    udzielanie pomocy eksperckiej ekipom montażowym i współpracownikom.

    Nasze wymagania:

    wykształcenie średnie lub wyższe na kierunkach: elektryka, elektrotechnika lub pokrewne,

    uprawnienia SEP oraz UDT,

    umiejętność obsługi elektronarzędzi i mierników elektrycznych,

    samodzielność, terminowość oraz dobra organizacja pracy,

    dobra znajomość pakietu MS Office,

    prawo jazdy kat. B i chęć pracy w terenie,

    Oferujemy:

    atrakcyjne wynagrodzenie i premie uznaniowe

    stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

    profesjonalne szkolenia specjalistyczne,

    niezbędne narzędzia pracy,

    możliwość zdobycia doświadczenia w innowacyjnej branży fotowoltaicznej.

    CV prosimy wysyłać na adres email: rekrutacja@fgenergy.pl

Cytat