Blachodachówka czy ...
 
Notifications
Clear all

Blachodachówka czy dachówka


tel
 tel
(@tel)
Użytkownik
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 103
Topic starter  

Witam, potrzebujemy porady na już, musimy podjąć dzisiaj decyzję.. Co lepiej wybrać na dach? Blachodachówka czy dachówka? Co polecacie? Jak to wygląda cenowo? Duża jest różnica?


Cytat
Fermel
(@fermel)
Użytkownik
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 103
 

Zorientuj sie co ile kosztuje jakie ma parametry, jaka producent daje gwarancje na trwalosc powloki itp... prosisz ludzi by zdecydowali za ciebie o tak waznej sprawie... co jak wszyscy poleca ci blache za 20zl m2 ty ja zalozysz a za 2 lata ci zgnije i bedzie przeciekac czyja bedzie wina?

Ze swojej strony polecam kontakt z nimi:

https://dachprofil.com.pl/oferta/materialy-dachowe/blachodachowka-i-blachy-dachowe/" }" data-sheets-userformat="{"2"1}" data-sheets-hyperlink="https://dachprofil.com.pl/oferta/materialy-dachowe/blachodachowka-i-blachy-dachowe/"> https://dachprofil.com.pl/oferta/materialy-dachowe/blachodachowka-i-blachy-dachowe/

Dobra firma z Warszawy, w ktorej powinni Ci doradzić odpowiednie pokrycie dachowe. 


OdpowiedzCytat
Sushila
(@sushila)
Użytkownik
Dołączył: 10 miesięcy temu
Posty: 3
 

https://www.drutex.pl/ widziałam bardzo interesujące propozycje PVC Polecam Ci się tutaj rozejrzec bo jest na czym oko zawiesic.\r\n"}" data-sheets-userformat="{"2"0}">A masz zamiar montować okna dachowe? Ja początkowo nie brałam w ogóle tego pod uwagę ale pomyślałam nad rozwiązaniem jakim są okna z widokiem na gwieździste niebo i chyba sie przekonam. Na stronie https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/papy/papa-termozgrzewalna/  widziałam bardzo interesujące propozycje PVC Polecam Ci się tutaj rozejrzeć bo jest na czym oko zawiesić.


OdpowiedzCytat
Share: