Notifications
Clear all

Okulary


sochaarek
(@sochaarek)
Użytkownik
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 266
Topic starter  

Czy możecie mi polecić normalny cenowo salon optyczny w Krakowie, w którym nie stracę nerwów na obsłudze? Przysięgam, że jakoś nie mam szczęścia.


Cytat
lucaskruszyna
(@lucaskruszyna)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 254
 

Z mojego punktu widzenia salon na Krowoderskiej to była dobra opcja - https://www.oko-design.com . Świetny wybór oprawek i bardzo sprawna obsługa z ich strony tak więc mogę ich polecić.


OdpowiedzCytat
kuba55
(@kuba55)
Użytkownik
Dołączył: 6 miesięcy temu
Posty: 21
 

Musisz się wybrać do jednej z galerii handlowych po oprawki, natomiast szkła już lepiej kupić u optyka. Jeśli masz wadę wzroku to powinieneś mieć receptę na szkła konkretnie, optyk tu nie pomoże za bardzo tylko okulista. 


OdpowiedzCytat
Kasia Stan
(@kasia-stan)
Użytkownik
Dołączył: 10 miesięcy temu
Posty: 19
 

Zanim podejmiesz decyzję o zakupie szkieł warto sprawdzić czy pomiar wskazany na recepcie jest prawidłowy. W przypadku pracy przed komputerem, znaczenie ma czy badanie wzroku przeprowadzone zostało przed czy po pracy. Dobrze jest zestawić ze sobą dwa wyniki, jeśli wszystko się zgadza to zakupić okulary. W przeciwnym przypadku lepiej zapytać specjalistę o poradę. Lepiej skorzystać z usług otometrysty bądź okulisty. W galeriach hadlowych często badanie przeprowadzają osoby będące jedynie technikami, nie posiadające dużego doświadczenia, stąd moja rada o konsutlacji wyniku bądź wizycie u specjalisty. Osobiście polecam okulistę Inowrocław


OdpowiedzCytat
Share: