Notifications
Clear all

Drzwi


sochaarek
(@sochaarek)
Użytkownik
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 266
Topic starter  

Może ktoś z Was będzie w stanie polecić sensowną ofertę jeśli chodzi o zakup drzwi drewnianych do domu. Chodzi o drzwi wejściowe więc zależy mi na czymś solidnym co jakościowo będzie na dobrym poziomie. Jak możecie coś zaproponować to dawajcie znać. Najlepiej jakiegoś wykonawcę z doświadczeniem właśnie w tym temacie byłoby super jak coś możecie polecić.


Cytat
lucaskruszyna
(@lucaskruszyna)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 254
 

Ja dość długo szukałem dla siebie drzwi i zależało mi na czymś co faktycznie będzie się wyróżniało. Ostatecznie trafiłem do oferty http://www.meblerevia.com/ i rzeczywiście mocno mnie zaskoczyli jeśli chodzi o wykonanie drzwi. Indywidualne podejście do klienta, robota w dużej mierze ręczna, dzięki czemu faktycznie każde sprzedawane drzwi się wyróżniają swoja estetyką.


OdpowiedzCytat
kuba55
(@kuba55)
Użytkownik
Dołączył: 5 miesięcy temu
Posty: 20
 

Drewniane drzwi zdecydowanie odradzam. Niestety nie unikniesz korników, próchnienia drewna czy skrzypienia drzwi. Choćbyś nie wiem, jak dbał niestety jest to nieuniknione. Ja mam drzwi aluminiowe, zamawiałem je w firmie Aluhaus, a konkretnie u partnera firmy w moim mieście. Drzwi aluminiowe zostały polakierowane tak, że wizualnie wyglądają jak drewniane. To taki złoty środek dla osób, które poszukują stylistyki drewnianej, a zależy im na lepszej jakości stolarki i lepszych parametrach technicznych. 


OdpowiedzCytat
Heniek
(@heniek)
Użytkownik
Dołączył: 1 miesiąc temu
Posty: 5
 

My nie zdecydowalisy się na drzwi drewniane, chociaż przez moment rozważaliśmy taką opcję. Ostatecznie jednak wybraliśmy drzwi stalowe KMT model Supertherm 90 i jesteśmy bardzo z nich zadowoleni. Drzwi porządne, wykonane starannie, mają dobra izolację termiczną, spełniają wymogi programu czyste powietrze. Ładnie się prezentują, gwarancję mają na 2 lata.


OdpowiedzCytat
Share: