Notifications
Clear all

Adwokat


sochaarek
(@sochaarek)
Użytkownik
Dołączył: 1 rok temu
Posty: 266
Topic starter  

Szukam w Warszawie prawnika, który zajmuje się sprawami z zakresu własności intelektualnej i rejestracją znaków towarowych. Z kim tutaj ewentualnie warto się będzie skontaktować, by był w stanie taką procedurę sprawnie przeprowadzić. Jeśli możecie jakąś kancelarię polecić to dawajcie znać.


Cytat
lucaskruszyna
(@lucaskruszyna)
Użytkownik
Dołączył: 2 lata temu
Posty: 254
 

Ja jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Panem Szymonem z kancelarii Logopatent (logopatent.pl). Świetne podejście do klienta i szukanie indywidualnie dopasowanych rozwiązań. U mnie proces rejestracji przebiegł bez problemu, a kancelaria od A do Z odpowiadała u mnie za te działania. Dzięki temu samodzielnie można nie znać tego tematu a mimo tego uda się pomoc uzyskać.


OdpowiedzCytat
Dombrowolski
(@dombrowolski)
Dombrowolski
Dołączył: 11 miesięcy temu
Posty: 20
 

Szukając kancelarii prawniczej warto jest sprawdzić w jakich sprawach się specjalizuje oraz jakie posiada opinie. Ważne jest również podejście do klienta i zaangażowanie w prowadzoną sprawę. Ja korzystam z usług kancelarii prawniczej https://jdp-law.pl/o-kancelarii/

 


OdpowiedzCytat
Heniek
(@heniek)
Użytkownik
Dołączył: 1 miesiąc temu
Posty: 5
 

Gdybyście potrzebowali pomocy prawnej z zakresu prawa leśnego lub łowieckiego, to polecam kancelarię prowadzoną przez radcę prawnego - panią Magdalenę Adamczewską. Jej kancelaria od lat współpracuje z jednostkami Lasów Państwowych, a także z właścicielami lasów prywatnych. Pomaga prawidłowo prowadzi gospodarkę oraz wydawać zarządzenia i akty prawne zgodnie z obowiązujacymi przepisami. Jest bardzo rzeczowa, kompetentna i do każdej sprawy podchodzi profesjonalnie.


OdpowiedzCytat
Share: